środa, 8 lipca 2015

Jak ten czas leci

Kurcze jak ten czas leci. Jak zauważyłam to długo nic nie pisałam. Tak jakoś wyszło.  Ciągle coś jest do zrobienia. Oczywiście w miedzy czasie powstało kilka prac. Oto zdjęcia niektórych. Teraz mamy sezon letni wiec robie sobie bluzeczka no i dla chrzesnicy maskotkę na urodzinki. Mam tylko nadzieję że czasu mi wystarczy.  Jeżeli możecie to proszę o komentarze moich prac.

piątek, 24 kwietnia 2015

Moje dłubaninki.

Witam serdecznie.
Ostatnio wykonywałam bieżnik i serwetki na zamówienie.  Właśnie je ukończyłam i pragnę je zaprezentować.  Wzory bardzo przyjemne w tworzeniu i ciekawie się prezentują .
Wczoraj kiedy serwetki się suszyły powstał pojemnik na moje przybory. Miałam jakiś sznurek do pakowania i nie wiedziałam co z nim można zrobić.
Teraz tworzy się pszczółka maja.
Życzę słonecznego weekendu.

wtorek, 17 marca 2015

Moje kurczaki

Moje kurczaki zakończone i już w świat poszły ja zostałam z jednym nie dokonczonym jajem ale coś wymyślę do Świąt jeszcze dwa dni mi zostało. Miłego wieczoru życzę. 

sobota, 14 marca 2015

Witam wieczorowa porą.

BNo i minął pierwszy dzień weekendu . Dla mnie był bardzo udany. Rano przygotowania do jutrzejszych urodzin 🎂  syna a później impreza 🎉  u szwagierki. Obchodziła dzisiaj okrągłe urodziny. Dzieciaki się wyszalaly ale nadal nie śpią.  Mnie czeka jeszcze sporo pracy do wykonania. Jutro kończę moje kurczaki 🐣 to chętnie je pokażę. Dzisiaj już znikam bo czasu nie wiele a pracy sporo.

czwartek, 12 marca 2015

Prace znowu trwaja

Witam
Po ciężkim tygodniu powróciłam do moich prac właśnie tworzą się dwa jajka kurki brakuje już tylko kilka szczegółów i będę się mogła nimi pochwalić.
Oczywiście w kolejce czekają kolejne . Jutro planuje zrobić bukiet na urodziny mam nadzieję że wyjdzie i spodoba się solenizantce. To będzie moje pierwsze takie wyzwanie.
Teraz koniec przerwy na pisanie i czas na dzierganie. Życzę wszystkim spokojnego wieczoru.

wtorek, 10 marca 2015

Szydełkowe kwiaty

Witam czytelniczki.
Właśnie zakupiłam nową gazetkę i chciałabym się z Wami podzielić wzorami jakie w niej znalazłam.
Ponieważ mamy wiosnę to na pewno się przydadzą.
Miłego oglądania życzę.

sobota, 28 lutego 2015

Wieczorna dłubaninka

No i kolejny wieczór sobie mija, ja właśnie zastanawiam się co tu sobie wydziergać, może jakieś kolejne jajo.
Jak na razie nic mi nie przychodzi do głowy.
Ponieważ nie mam na razie nowych prac to wstawię kilka fotek z wzorami które wpadły mi w oko:





Miłego wieczoru życzę :)

piątek, 27 lutego 2015

KOLEJNY DZIEŃ

No i minął kolejny dzień.
Dzisiaj niestety bez prac szydełkowych.
Jakoś nie udało mi się wygospodarować nawet chwili na szydełko. Jutro a w zasadzie dzisiaj to nadrobię.
Jakoś podły dzień dzisiaj miałam wszystko szło mi bardzo opornie, nie miałam sił na nic.
Teraz należałoby już się położyć, bo jutro a w zasadzie dzisiaj kolejny dzień będzie.

Miłego dnia wszystkim życzę.

czwartek, 26 lutego 2015

Wieczory z szydełkiem

Witam,
Jako czterdziestolatka mająca małe dzieci mam trochę czasu wieczorem i postanowiłam ostatnimi czasy powrócić do szydełka.
Było to nagłe natchnienie i chęć sprawdzenia jak wiele pamiętam jeszcze z zamierzchłych czasów , kiedy to moja mama uczyła mnie robótek na szydełku. Wzięłam szydełko i okazało się, że nie zapominałam.
Ponieważ idą święta postanowiłam zrobić jakieś ozdoby wielkanocne.
Oto kilka z nich.
tęczowa pisanka

pisanka z króliczkami

wiosenne jajo

zajączek