Kurcze jak ten czas leci. Jak zauważyłam to długo nic nie pisałam. Tak jakoś wyszło. Ciągle coś jest do zrobienia. Oczywiście w miedzy czasie powstało kilka prac. Oto zdjęcia niektórych. Teraz mamy sezon letni wiec robie sobie bluzeczka no i dla chrzesnicy maskotkę na urodzinki. Mam tylko nadzieję że czasu mi wystarczy. Jeżeli możecie to proszę o komentarze moich prac.