wtorek, 17 marca 2015
Moje kurczaki
sobota, 14 marca 2015
Witam wieczorowa porą.
BNo i minął pierwszy dzień weekendu . Dla mnie był bardzo udany. Rano przygotowania do jutrzejszych urodzin 🎂 syna a później impreza 🎉 u szwagierki. Obchodziła dzisiaj okrągłe urodziny. Dzieciaki się wyszalaly ale nadal nie śpią. Mnie czeka jeszcze sporo pracy do wykonania. Jutro kończę moje kurczaki 🐣 to chętnie je pokażę. Dzisiaj już znikam bo czasu nie wiele a pracy sporo.
czwartek, 12 marca 2015
Prace znowu trwaja
Witam
Po ciężkim tygodniu powróciłam do moich prac właśnie tworzą się dwa jajka kurki brakuje już tylko kilka szczegółów i będę się mogła nimi pochwalić.
Oczywiście w kolejce czekają kolejne . Jutro planuje zrobić bukiet na urodziny mam nadzieję że wyjdzie i spodoba się solenizantce. To będzie moje pierwsze takie wyzwanie.
Teraz koniec przerwy na pisanie i czas na dzierganie. Życzę wszystkim spokojnego wieczoru.
wtorek, 10 marca 2015
Szydełkowe kwiaty
Właśnie zakupiłam nową gazetkę i chciałabym się z Wami podzielić wzorami jakie w niej znalazłam.
Ponieważ mamy wiosnę to na pewno się przydadzą.
Miłego oglądania życzę.