Witam
Po ciężkim tygodniu powróciłam do moich prac właśnie tworzą się dwa jajka kurki brakuje już tylko kilka szczegółów i będę się mogła nimi pochwalić.
Oczywiście w kolejce czekają kolejne . Jutro planuje zrobić bukiet na urodziny mam nadzieję że wyjdzie i spodoba się solenizantce. To będzie moje pierwsze takie wyzwanie.
Teraz koniec przerwy na pisanie i czas na dzierganie. Życzę wszystkim spokojnego wieczoru.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz