sobota, 14 marca 2015

Witam wieczorowa porą.

BNo i minął pierwszy dzień weekendu . Dla mnie był bardzo udany. Rano przygotowania do jutrzejszych urodzin 🎂  syna a później impreza 🎉  u szwagierki. Obchodziła dzisiaj okrągłe urodziny. Dzieciaki się wyszalaly ale nadal nie śpią.  Mnie czeka jeszcze sporo pracy do wykonania. Jutro kończę moje kurczaki 🐣 to chętnie je pokażę. Dzisiaj już znikam bo czasu nie wiele a pracy sporo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz