BNo i minął pierwszy dzień weekendu . Dla mnie był bardzo udany. Rano przygotowania do jutrzejszych urodzin 🎂 syna a później impreza 🎉 u szwagierki. Obchodziła dzisiaj okrągłe urodziny. Dzieciaki się wyszalaly ale nadal nie śpią. Mnie czeka jeszcze sporo pracy do wykonania. Jutro kończę moje kurczaki 🐣 to chętnie je pokażę. Dzisiaj już znikam bo czasu nie wiele a pracy sporo.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz