sobota, 28 lutego 2015

Wieczorna dłubaninka

No i kolejny wieczór sobie mija, ja właśnie zastanawiam się co tu sobie wydziergać, może jakieś kolejne jajo.
Jak na razie nic mi nie przychodzi do głowy.
Ponieważ nie mam na razie nowych prac to wstawię kilka fotek z wzorami które wpadły mi w oko:





Miłego wieczoru życzę :)

piątek, 27 lutego 2015

KOLEJNY DZIEŃ

No i minął kolejny dzień.
Dzisiaj niestety bez prac szydełkowych.
Jakoś nie udało mi się wygospodarować nawet chwili na szydełko. Jutro a w zasadzie dzisiaj to nadrobię.
Jakoś podły dzień dzisiaj miałam wszystko szło mi bardzo opornie, nie miałam sił na nic.
Teraz należałoby już się położyć, bo jutro a w zasadzie dzisiaj kolejny dzień będzie.

Miłego dnia wszystkim życzę.

czwartek, 26 lutego 2015

Wieczory z szydełkiem

Witam,
Jako czterdziestolatka mająca małe dzieci mam trochę czasu wieczorem i postanowiłam ostatnimi czasy powrócić do szydełka.
Było to nagłe natchnienie i chęć sprawdzenia jak wiele pamiętam jeszcze z zamierzchłych czasów , kiedy to moja mama uczyła mnie robótek na szydełku. Wzięłam szydełko i okazało się, że nie zapominałam.
Ponieważ idą święta postanowiłam zrobić jakieś ozdoby wielkanocne.
Oto kilka z nich.
tęczowa pisanka

pisanka z króliczkami

wiosenne jajo

zajączek