No i minął kolejny dzień.
Dzisiaj niestety bez prac szydełkowych.
Jakoś nie udało mi się wygospodarować nawet chwili na szydełko. Jutro a w zasadzie dzisiaj to nadrobię.
Jakoś podły dzień dzisiaj miałam wszystko szło mi bardzo opornie, nie miałam sił na nic.
Teraz należałoby już się położyć, bo jutro a w zasadzie dzisiaj kolejny dzień będzie.
Miłego dnia wszystkim życzę.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz