Kurcze jak ten czas leci. Jak zauważyłam to długo nic nie pisałam. Tak jakoś wyszło. Ciągle coś jest do zrobienia. Oczywiście w miedzy czasie powstało kilka prac. Oto zdjęcia niektórych. Teraz mamy sezon letni wiec robie sobie bluzeczka no i dla chrzesnicy maskotkę na urodzinki. Mam tylko nadzieję że czasu mi wystarczy. Jeżeli możecie to proszę o komentarze moich prac.
Czterdziestolatka i szydełko
środa, 8 lipca 2015
piątek, 24 kwietnia 2015
Moje dłubaninki.
Witam serdecznie.
Ostatnio wykonywałam bieżnik i serwetki na zamówienie. Właśnie je ukończyłam i pragnę je zaprezentować. Wzory bardzo przyjemne w tworzeniu i ciekawie się prezentują .
Wczoraj kiedy serwetki się suszyły powstał pojemnik na moje przybory. Miałam jakiś sznurek do pakowania i nie wiedziałam co z nim można zrobić.
Teraz tworzy się pszczółka maja.
Życzę słonecznego weekendu.
poniedziałek, 20 kwietnia 2015
wtorek, 17 marca 2015
Moje kurczaki
sobota, 14 marca 2015
Witam wieczorowa porą.
BNo i minął pierwszy dzień weekendu . Dla mnie był bardzo udany. Rano przygotowania do jutrzejszych urodzin 🎂 syna a później impreza 🎉 u szwagierki. Obchodziła dzisiaj okrągłe urodziny. Dzieciaki się wyszalaly ale nadal nie śpią. Mnie czeka jeszcze sporo pracy do wykonania. Jutro kończę moje kurczaki 🐣 to chętnie je pokażę. Dzisiaj już znikam bo czasu nie wiele a pracy sporo.
czwartek, 12 marca 2015
Prace znowu trwaja
Witam
Po ciężkim tygodniu powróciłam do moich prac właśnie tworzą się dwa jajka kurki brakuje już tylko kilka szczegółów i będę się mogła nimi pochwalić.
Oczywiście w kolejce czekają kolejne . Jutro planuje zrobić bukiet na urodziny mam nadzieję że wyjdzie i spodoba się solenizantce. To będzie moje pierwsze takie wyzwanie.
Teraz koniec przerwy na pisanie i czas na dzierganie. Życzę wszystkim spokojnego wieczoru.
wtorek, 10 marca 2015
Szydełkowe kwiaty
Właśnie zakupiłam nową gazetkę i chciałabym się z Wami podzielić wzorami jakie w niej znalazłam.
Ponieważ mamy wiosnę to na pewno się przydadzą.
Miłego oglądania życzę.