środa, 8 lipca 2015

Jak ten czas leci

Kurcze jak ten czas leci. Jak zauważyłam to długo nic nie pisałam. Tak jakoś wyszło.  Ciągle coś jest do zrobienia. Oczywiście w miedzy czasie powstało kilka prac. Oto zdjęcia niektórych. Teraz mamy sezon letni wiec robie sobie bluzeczka no i dla chrzesnicy maskotkę na urodzinki. Mam tylko nadzieję że czasu mi wystarczy.  Jeżeli możecie to proszę o komentarze moich prac.

piątek, 24 kwietnia 2015

Moje dłubaninki.

Witam serdecznie.
Ostatnio wykonywałam bieżnik i serwetki na zamówienie.  Właśnie je ukończyłam i pragnę je zaprezentować.  Wzory bardzo przyjemne w tworzeniu i ciekawie się prezentują .
Wczoraj kiedy serwetki się suszyły powstał pojemnik na moje przybory. Miałam jakiś sznurek do pakowania i nie wiedziałam co z nim można zrobić.
Teraz tworzy się pszczółka maja.
Życzę słonecznego weekendu.

wtorek, 17 marca 2015

Moje kurczaki

Moje kurczaki zakończone i już w świat poszły ja zostałam z jednym nie dokonczonym jajem ale coś wymyślę do Świąt jeszcze dwa dni mi zostało. Miłego wieczoru życzę. 

sobota, 14 marca 2015

Witam wieczorowa porą.

BNo i minął pierwszy dzień weekendu . Dla mnie był bardzo udany. Rano przygotowania do jutrzejszych urodzin 🎂  syna a później impreza 🎉  u szwagierki. Obchodziła dzisiaj okrągłe urodziny. Dzieciaki się wyszalaly ale nadal nie śpią.  Mnie czeka jeszcze sporo pracy do wykonania. Jutro kończę moje kurczaki 🐣 to chętnie je pokażę. Dzisiaj już znikam bo czasu nie wiele a pracy sporo.

czwartek, 12 marca 2015

Prace znowu trwaja

Witam
Po ciężkim tygodniu powróciłam do moich prac właśnie tworzą się dwa jajka kurki brakuje już tylko kilka szczegółów i będę się mogła nimi pochwalić.
Oczywiście w kolejce czekają kolejne . Jutro planuje zrobić bukiet na urodziny mam nadzieję że wyjdzie i spodoba się solenizantce. To będzie moje pierwsze takie wyzwanie.
Teraz koniec przerwy na pisanie i czas na dzierganie. Życzę wszystkim spokojnego wieczoru.

wtorek, 10 marca 2015

Szydełkowe kwiaty

Witam czytelniczki.
Właśnie zakupiłam nową gazetkę i chciałabym się z Wami podzielić wzorami jakie w niej znalazłam.
Ponieważ mamy wiosnę to na pewno się przydadzą.
Miłego oglądania życzę.