Witam serdecznie.
Ostatnio wykonywałam bieżnik i serwetki na zamówienie. Właśnie je ukończyłam i pragnę je zaprezentować. Wzory bardzo przyjemne w tworzeniu i ciekawie się prezentują .
Wczoraj kiedy serwetki się suszyły powstał pojemnik na moje przybory. Miałam jakiś sznurek do pakowania i nie wiedziałam co z nim można zrobić.
Teraz tworzy się pszczółka maja.
Życzę słonecznego weekendu.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz