środa, 8 lipca 2015

Jak ten czas leci

Kurcze jak ten czas leci. Jak zauważyłam to długo nic nie pisałam. Tak jakoś wyszło.  Ciągle coś jest do zrobienia. Oczywiście w miedzy czasie powstało kilka prac. Oto zdjęcia niektórych. Teraz mamy sezon letni wiec robie sobie bluzeczka no i dla chrzesnicy maskotkę na urodzinki. Mam tylko nadzieję że czasu mi wystarczy.  Jeżeli możecie to proszę o komentarze moich prac.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz