czwartek, 26 lutego 2015

Wieczory z szydełkiem

Witam,
Jako czterdziestolatka mająca małe dzieci mam trochę czasu wieczorem i postanowiłam ostatnimi czasy powrócić do szydełka.
Było to nagłe natchnienie i chęć sprawdzenia jak wiele pamiętam jeszcze z zamierzchłych czasów , kiedy to moja mama uczyła mnie robótek na szydełku. Wzięłam szydełko i okazało się, że nie zapominałam.
Ponieważ idą święta postanowiłam zrobić jakieś ozdoby wielkanocne.
Oto kilka z nich.
tęczowa pisanka

pisanka z króliczkami

wiosenne jajo

zajączek

Mam nadzieję, że moje prace się spodobają.
Być może szydełko stanie się też moim przepisem na życie. Bardzo lubię tą dłubaninę , sprawia mi wiele przyjemności i bardzo mnie relaksuje.

Na tą chwilę muszę zakończyć pisanie bo dzieciaczki się niecierpliwią. Na pewno wrócę znowu wieczorem być może uda mi się zrobić coś nowego i Wam zaprezentować.

Miłego dnia Wszystkim życzę. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz