sobota, 28 lutego 2015

Wieczorna dłubaninka

No i kolejny wieczór sobie mija, ja właśnie zastanawiam się co tu sobie wydziergać, może jakieś kolejne jajo.
Jak na razie nic mi nie przychodzi do głowy.
Ponieważ nie mam na razie nowych prac to wstawię kilka fotek z wzorami które wpadły mi w oko:





Miłego wieczoru życzę :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz