Czterdziestolatka i szydełko
sobota, 28 lutego 2015
Wieczorna dłubaninka
No i kolejny wieczór sobie mija, ja właśnie zastanawiam się co tu sobie wydziergać, może jakieś kolejne jajo.
Jak na razie nic mi nie przychodzi do głowy.
Ponieważ nie mam na razie nowych prac to wstawię kilka fotek z wzorami które wpadły mi w oko:
Miłego wieczoru życzę :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz